Kontakti

Vārds
Fill out this field
Uzņēmuma nosaukums
Fill out this field
E-pasts *
Fill out this field
Ziņojums
Fill out this field

Pat tad, ja nav skaidrs projekts, termiņi un budžets. Uzraksti mums ziņu un mēs palīdzēsim izveidot stratēģiju un mediju plānu, saražot visu nepieciešamo grafisko un saturisko paku, sasniegt izvirzītos mērķus.

Visbiežāk uzdotie jautājumi:

Mēs uzskatām, ka nav tādas vienas “pareizās” reklāmas aģentūras. Spēja viegli veidot sadarbību, iedziļinās klientu vēlmes un problēmās, piedāvāt vairākus risinājumus un prot sasniegt rezultātu – tas raksturo labu aģentūru.

Tieši viegla komunikācija, spēja praktiskas un teorētiskas zināšanas pielietot klientu mērķu sasniegšanā ir mūsu stiprākās īpašības.

Ikviena sadarbība sākas ar izpētes procesu. Sociālo tīklu satura un auditorijas analītika, iepazīšanos ar uzņēmuma mājaslapu un konkurentu aktivitāti. Šāda uzņēmuma un nozares profila izveidošana ļauj novērtēt situāciju un vienoties par vēlamo rezultātu.

Reklāma internetā ir mārketinga instruments ar viskontrolējamāko budžeta formātu. Latvijā internetu lieto ap 1,4 miljoniem lietotājiem un, lai sasniegtu visus Latvijas iedzīvotājus, reklāmas budžetam būtu nepieciešami apmēram 1000 eiro.

Video reklāmu formāts ar ierunātu aizkadra balsi šobrīd ir vispopulārākais produkts mūsu klientiem. Video reklāmas saturs pielāgots vairākās valodās un formātos, lai būtu izmantojams gan televīzijā, gan interneta reklāmās

Esam digitālā mārketinga aģentūra, kas nepārtraukti papildina savu sadarbības partneru sarakstus. Ja jums ir pieredzes portfolio, tad droši sūti savu CV un portfolio uz info@gradient.lv