Kādēļ būtu jāatjauno uzņēmuma mājaslapa?

Mājaslapas internetā darbojās kā jūsu produkta un uzņēmuma zīmola pārdevējs. Tās uzdevums ir ātri iepazīstināt potenciālos klientus ar jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, palīdzēt tiem izvēlēties sev atbilstošo piedāvājumu, izpētīt atsauksmes, sazināties vai nopirkt produktu, būt drošam par uzņēmuma uzticamību un pirkuma drošību.

Mūsdienās mājaslapai ir jāspēj pielāgoties un būt labi lietojamai ikvienā ierīcē. 2006. gadā mājaslapas tika veidotas domājot tikai par datora lietotājiem, bet šobrīd primāri tiek domāts par viedierīču lietotājiem un meklētājprogrammu robotiem (Google, Bing, Yandex utt.)

Ko dod mājaslapas atjaunošana?

Mūsdienīgi izstrādāta mājaslapa ir izmantojama uz ikvienas ierīces, iespēja iepazīties vai nopirkt produktu, palīdz produktu atrast meklētājprogrammās, ir savienotas ar korektiem sociālajiem tīkliem, saziņas kontaktiem, uzņēmuma atrašanās vietu un nokļūšanas norādēm, klientu atsauksmēm.

Mājaslapas atjaunošana atvieglo tās administrēšanas iespējas. Pievienot jaunu sadaļu, produktu vai bloga jaunumu ir vienkārši un neprasa komplicētas tehniskās zināšanas. Tā atbilst GDPR regulu prasībām un izmanto apmeklētāju analītikas instrumentus, kas palīdz pilnveidot tās darbību, precīzi nomērīt lapas, sadarbības partneru un reklāmu efektivitāti.

Gandrīz ikviens pirkums internetā sākās ar meklējumu kādā no meklētājprogrammām. Ja jūsu produkts vai norāde uz mājaslapu nav pirmajā lapā, bet jūsu lielāko konkurenti ir pirmajās pozīcijās, tad ikviens meklējums ir uzskatāms par zaudētu klientu.

Lai nokļūtu Google pirmajās pozīcijās ir nepieciešama korekti uzbūvēta mājaslapa un sadarbība ar SEO nozares ekspertiem, kas meklējumu rezultātos novirzīs jūsu mājaslapu virs jūsu konkurentiem.

Tieši meklētājprogrammu nolasāmība ir pirmais ieguvums, kas dod vērā ņemamu rezultātu.

Noskaidro vai tava uzņēmuma mājaslapa ir atrodama Google rezultātu pirmajā lapā!

Cik maksā mājaslapas atjaunošana

Mēs piedāvājam mūsu klientiem unikālu pakalpojumu “Mājaslapa tavam biznesam 48 stundās“.

Izstrādāsim no vienkāršas līdz advancētai mājaslapai ātri, efektīvi un izdevīgi. Izveidosim jums mūsdienīgu un viegli lietojamu mājaslapu, kā administrēšanai nebūs nepieciešams darbinieks ar speciālām zināšanām.

Pakalpojumā ietilpst:

  • Izpētīsim jūsu esošās mājaslapas saturu
  • Papildināsim saturu tur, kur tas nepieciešams
  • Papildināsim saturu ar jaunām bildēm
  • Pievienosim apmeklētāju analītikas instrumentus
  • Izstrādāsim GDPR regulas noteikumus
  • Izstudēsim jūsu lielākos konkurentus

Raksta atslēgvārdi:

Atjaunot mājaslapu, Cik maksā mājaslapa, Mājaslapas izmaksas, mājaslapu izstrāde

Vēl iesakām izlasīt:

Facebook un Instagram reklāmas

Facebook un Instagram ir vispopulārākā sociālo tīklu reklāmu platforma. Sasniegt vairāk kā 1,2 miljonus platformas lietotājus Latvijā ir vienkārši, pārskatāmi un pieejams ikviena budžeta kampaņai.…
Atvērt rakstu

Logotipa izveide un cenas

Ikviena uzņēmuma vislielākā atpazīstamības zīme ir tā nosaukums un logo. Pareizi izveidots logo spēj funkcionēt kā zīmola identifikators pat bez uzņēmuma nosaukuma. Tas strādā kā…
Atvērt rakstu