Video animācijas

2022. gadā mārketinga stratēģija bez video satura nav iedomājama. Video saturs ļauj paplašināt satura mārketingu ārpus mājaslapas un sociālajiem medijiem. TIkai ar video saturu var izmantot TikTok, Instagram Reels, Facebook un Instagram Story, Youtube Shorts platformas.

Animācijas video reklāmas lielisks veids, kā digitālo pakalpojumu uzņēmumiem pastāstīt vairāk par savu produktu. Šāds video saturs ir dinamisks, uzņēmuma krāsām pielāgots, galveno informāciju izceļošs, viegli koriģējams saturs un tā izstrāde ir ikvienam budžetam draudzīga.

Papildinot animācijas video ar balss celiņu, tas kļūst par lielāku informācijas nesēju, kas ļauj 30s video padarīt par lielisku reklāmas un prezentācijas materiālu. Animētu elementu video ir vieglāk pielāgot vairāku sociālo un video straumēšanas platformu izmantošanai.

Animēta video satura ieguvumi:

Pieejamība

Bez garuma ierobežojuma vai minimālajiem limitiem. Video animācija atdzīvinās ikvienu statisku informāciju sociālajos tīklos.

Pielāgojams izmērs

Ikviena animācija ir pielāgojama izmantošanai vairāk kā vienam formātam, tādējādi šāds video saturs ir izmantojams ikvienā sociālo tīklu un video straumēšanas platformā.

Viegli koriģējams

Video animācijas ir viegli koriģējamas, kas ļauj ikvienā izstrādes solī veikt korekcijas saturā, animācijās un formātā.

Izdevīgi

Video animācijas izstrāde ir iespējama ikviena budžeta kampaņām. Tā izstrādē nav nepieciešama komandas, tehnikas īre vai citi apslēptie izdevumi.

Video saturs ir visefektīvākais informācijas nodošanas veids.

Kas ir nepieciešams, lai izveidotu video animāciju

Klients: LDF.lv

Klients: Liepaja.lv

Raksta atslēgvārdi:

animācijas, animētas reklāmas, logo animācija, video reklāmas, video satura mārketings

Vēl iesakām izlasīt:

Facebook un Instagram reklāmas

Facebook un Instagram ir vispopulārākā sociālo tīklu reklāmu platforma. Sasniegt vairāk kā 1,2 miljonus platformas lietotājus Latvijā ir vienkārši, pārskatāmi un pieejams ikviena budžeta kampaņai.…
Atvērt rakstu